Letní tábor

Přihláška

V roce 2024 se náš letní dětský tábor uskuteční v termínu od 14. do 22. července. V letošním roce očekáváme opět účast dětí a instruktorů ze Španělska a navíc přijedou i děti z Turecka. Komunikačním jazykem bude angličtina. Děti si tak nejen procvičí své jazykové schopnosti, ale také se dozvědí něco nového o Španělsku a jeho kultuře a získají kamarády z různých konců Evropy. Z angličtiny však nemusí mít děti obavy. Nikoho do ničeho nenutíme a klidně se mohou bavit pouze se svými českými kamarády a vedoucími.

Hlásit se mohou děti od 5 do 17 let.

Post Image
Post Image

Přihláška

1) Nejprve prosím vyplňte tento webový formulář, ať víme, že s vaším dítětem můžeme počítat.

2) Zde najdete tištěnou přihlášku dítěte na tábor spolu se všemi souhlasy, které od Vás potřebujeme. Tu si prosím doma vytiskněte, vyplňte a předejte nám ji v den nástupu dítěte na tábor.

Kudy na tábor?

ZDE je odkaz na polohu tábořiště v Google Maps.
Do GPS navigace můžete zadat adresu Slavňovice 8. Od domu číslo 8 vede na naše tábořiště lesní cesta, jejíž stav se za posledních pět let výrazně zlepšil, a tak dnes již není problém dojet na tábořiště prakticky jakýmkoli autem. U vozidel s nízkým podvozkem bych však raději doporučil řidičům nechat zbytek posádky ve Slavňovicích vystoupit z vozidla a poslat je dolů z kopce procházkou.
Druhou variantou, jak se dostat na naše tábořiště, je přijet na druhou stranu řeky přes obec Malšice a vesnici Bečice, dojet k rozbouranému Suchomelovu mlýnu, zamávat nebo zapískat a některý ze zkušených vedoucích pro Vás rád dojede na kánoi nebo pramici.

Post Image

Kdy?

Nástup na tábor je v neděli dopoledne, ideálně mezi 10:00 a 12:00.
Při nástupu na tábor musí každé dítě potvrzení od doktora a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.
Tábor bude končit v pondělí dopoledne. Po domluvě s hlavním vedoucím je možné děti vyzvednout i v neděli nebo v pondělí večer.
Na základě negativních zkušeností z předchozích let jsme se rozhodli zakázat na táboře mobilní telefony. Rodiče mohou s dětmi komunikovat prostřednictvím telefonu hlavního vedoucího. Děti tak nebudou mít nutkání "zašít" se s telefonem a stranit se kolektivu a přírody a jistě to pro ně bude hezká zkušenost.

Co s sebou?

Seznam věcí, které s sebou děti potřebují na tábor, je ke stažení ZDE

Cena tábora

Cena tábora pro je pro letošní rok stanovena na částku 4 800 Kč. Účastníci předchozích turnusů mohou opět počítat se slevou 1000 Kč a slevu poskytujeme také dětem z okolí města Tábor a sourozencům. Slevy se navzájem nesčítají.
Pokud máte zdravotní pojišťovnu, která dětem na pobyty na táborech přispívá (např. VZP nebo ČPZP), uveďte to do přihlášky, nebo napište na adresu lukas.dumsky@centrum.cz a my vám pošleme potvrzení o platbě.
Stále platí, že cena není důvodem, aby se děti nemohly našeho tábora zúčastnit, a tak pro rodiny s větším počtem dětí nebo s omezenými finančními prostředky nabízím individuální cenu, o níž si můžete napsat na adresu lukas.dumsky@centrum.cz.
Platby prosím posílejte na oddílový účet 2800068707/2010 a jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte. Za každé dítě plaťte prosím zvlášť.

Návštěva lékaře

V posledních týdnech před táborem navštivte prosím s vaším dítětem dětského doktora za účelem vyplnění potvrzení, že se Vaše dítě může tábora zúčastnit. Potvrzení pak společně s kopií kartičky zdravotní pojišťovny odevzdáte při předávání dítěte na tábor.
4 Formulář potvrzení můžete stáhnout ZDE.

Táboroví vedoucí:

Ing. Lukáš Dumský - hlavní vedoucí

Jmenuji se Lukáš Dumský a narodil jsem se 9.3.1982 v Praze. Celé své dětství jsem však strávil na Sedlčansku. Vystudoval jsem sedlčanské víceleté gymnázium a své vzdělání dokončil na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Již téměř deset let pracuji jako pojišťovací a finanční poradce. Ve volném čase se věnuji zejména sportovním aktivitám a kulturnímu vyžití.
Již od svých deseti let jsem jezdil na tábory k Trkovskému rybníku a tento tábor mi silně přirostl k srdci. Když jsem v roce 2010 dostal nabídku převzít jeden z uvolněných turnusů, s radostí jsem tuto nabídku přijal. Už dlouhou dobu před tím jsem kolem sebe formoval oddíl nadšených mladých lidí, a proto jsem si byl od začátku jist, že budu mít kolem sebe dostatek zodpovědných vedoucích, na které se budu moci spolehnout.
V roce 2013 jsem zakoupil pro náš oddíl tábořiště u řeky Lužnice. Přestěhoval jsem se do Tábora, abych mohl toto tábořiště patřičně udržovat. Na tomto nádherném místě pořádáme naše tábory již více než deset let. Od roku 2015 navíc spolupracujeme se španělskou mládežnickou organizací a tak naši táborníci mají možnost přes léto procvičit své jazykové dovednosti.

Kontakt:

lukas.dumsky@centrum.cz
+420 737 109 658

Post Image

Post Image

Isaac Alvarez Casasola

My main occupation is being a father of a large family and from there I started to propose activities. I have been working for more than twenty years in leisure and nature projects and thanks to that I have been lucky enough to do things that I am passionate about, such as travelling around Europe by train 14 times, but above all I have discovered that teenagers are great people.
I like to think of myself as a facilitator of learning and I have been working with my friends at TOM Dumanci for almost a decade now. We organise camps, youth exchanges, training courses... Our focus is on developing leaders through non-formal education.


Pavel Kutil - vedoucí

IT specialista v nadnárodní společnosti Pavel Kutil se narodil 12.7.1990 v Příbrami. Vystudoval Střední Průmyslovou Školu v Příbrami, obor geologie a ekologie. S Lukášem Dumským dělali první krůčky v oblasti aktivit pro děti a mládež již před rokem 2010, tudíž když dostal možnost být zakládajícím členem táborového oddílu Dumánci, neváhal a s nadšením tuto nabídku přijal.
V předškolním věku jezdil s rodiči pod tee-pee, osvojil si tedy zálesácké znalosti již v útlém věku a rozhodl se tyto znalosti a kladný vztah k přírodě předat budoucím generacím. S dětmi a mládeží se tedy zaměřuje především na osvojení prakických dovedností.
Ve volném čase má rád bojové sporty, návštěvy architektonických a techický budov (nadšenec do architektury) a aktivity s přáteli.

Post Image

Post Image

Bety Bártová - vedoucí

Jsem Bety, narodila jsem se 17. 5. 2004 a pocházím z Českých Budějovic. Absolvovala jsem střední ekonomickou školu a nyní se chystám na vysokou s pedagogickým zaměřením. Mezi mé koníčky patří příroda, kreslení, kytara a sporty všeho druhu. Největší vášní je pro mě však bojové umění Aikido, díky kterému jsem také objevila dumančí tábořiště. Když jsem tehdy poprvé dorazila na tábor organizovaný naším klubem v tomto tábořišti, okamžitě jsem si to tam zamilovala, ta nádherná příroda, šumění jezu a odtržení od civilizace mě dostaly. Minulý rok se mi zde také naskytla příležitost Erasmus+ projektu. Na E+ projekt jsem s Dumánky vyrazila ještě jednou. Když jsem poté dostala nabídku dělat táborového vedoucího, neváhála jsem. Už se těším na nové zážitky a srandu, co si užijeme.


Barča Faberová - vedoucí

Jmenuji se Barča Faberová a narodila jsem se 27.3.2005 v Českých Budějovicích, kde i teď žiji. Absolvovala jsem střední školu se zaměřením na bezpečnostně právní činnost. Mými koníčky jsou různé sportovní aktivity, jako je třeba bojové umění Aikido, které společně s Bety děláme už 6 let. Dumánčí tábořiště jsem poprvé poznala, když jsem tam před pár lety jela dělat vedoucího na náš Aikido tábor. Každý rok se tam ráda vracím, hlavně kvůli té nádherné přírodě a atmosféře, která tam panuje. Proto jsem ráda, že se mi naskytla možnost tam dělat vedoucího i na jiném táboře. Už se těším na moc příjemně strávený týden.

Post Image